• pdf.pisz.pl
  • zazakretem.xlx.pl

• Sweety

Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów
    Drużyna Resovii zajmuje 10 - tą lokate w lidze z dorobkiem 25 punktów. Ostatnio zespół prowadzony przez trenera Ferdynanda KANASA zremisował bezbramkowo z liderem Wisłoką Dębica natomiast Siarka wywiozła remis 1-1 z Boguchwały gdzie zmierzyła sie z tamtejszym Izolatorem.

No i mamy... Siarka:Sovia 2:1 :(
    SIARKA Tarnobrzeg - RESOVIA Rzeszów 2:1 (2:0)

Bramki: Głuch 3 i 33 dla Siarki oraz Zieliński 56 dla Resovii

SIARKA:Wiącek - Stochla, Leptacz, Złotek, Ozimek - Gajda, Kozłowski, Ćwik, Pietrucha (90 Gajewski), Krzemiński (72 Szymański), Głuch (81 Stąporski)

RESOVIA:Pietryka - Mita, Krawczyk (46 Blicharz), Koń, Rozborski (5 Madeja) - Woźny, Zieliński, Kwiatkowski, Blim - Bryk (70 Bogdanowicz), Smężyk

Zółte kartki: Złotek, Ćwik(S) oraz Mita, Krawczyk(R)

Sędzia: Leszek Gawron (Mielec)

Widzów:600
    Siarka zagrała bardzo dobre spotkanie szczególnie w pierwszej połowie meczu. Gospodarze zaczęli od mocnego uderzenia. W 3 minucie meczu dwójkowa akcja pozyskanych z Tłoków Gorzyce Gajdy i Głucha, ten pierwszy dośrodkowuje na krótki słupek, tam ładnieakcje wykańcza Głuch. W 24 minucie meczu strzał zza pola karnego Zielińskiego i słupek ratuje młodego bramkarza Siarki Łukasza Wiącka. 9 minut później Złotek posyła długą piłkę pod pole karne Resovii, tam na czystą pozycje wychodzi Krzemiński, lecz bramkarz uprzeda napastnika Siarki po za polem karnym, piłka trafia do stojącego na 30 metrze Głucha a ten ładnym lobem umieszca piłke w siatce gości. W drugiej połowie Siarka opadła nie co z sił co wykorzystali goście. W 56 minucie faulowany na szesnastym metrze był jeden z zawodników Resovii. Do piłki podszedł Zieliński i ładnym strzałem w samo okienko ustalił wynik meczu. Później mecz toczył się już bez przewagi żadnej z ekip, choć nerwy były do końca. Liczą się trzy punkty!