ďťż
Sweety
Angielska firma chce kupić MPK Rzeszów
www.jajcarnia.blog.onet.pl - autorowi chyba pierze?
MPK - zmiana trasy autobusów
Chyba kocham swoją żonę / I Think I Love My Wife (2007)
Następny strajk MPK
MPK - zmiana rozkładu
Rozkład mpk na komórke
MM Rzeszów - chyba tego tutaj szukasz
Co z tym MPK?
Co z MPK?

Sweety

RGK Spółka z o.o. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie informuje, że zgodnie z Uchwałą Nr XXXIX/109/2005 Rady Miasta Rzeszowa z dnia 24 maja 2005 r
- od dnia 1 lipca 2005 r - pasażerowie korzystający z ulgowych biletów sieciowych miesięcznych mają obowiązek wpisu imienia i nazwiska na bilecie, posiadania wkładki do biletu sieciowego ulgowego imiennego, oraz dokumentu uprawniającego do przejazdów ulgowych (legitymacja szkolna, legitymacja studencka, legitymacja Przewoźnika) .
Brak wpisu imienia i nazwiska na bilecie sieciowym ulgowym imiennym, oraz brak wyżej podanych dokumentów jest równoznaczne z jazdą bez ważnego biletu .

Co wy na to?

Ps. Zrozumiał ktoś o co chodzi w tej wiadomości?
Bo jeżeli zrozumiałem to bilety sieciowe ulgowe przestały być na okaziciela. I teraz stały się jak bilety semestralne (Bilet z imieniem i nazwiskiem + legitymacja + wkładka). Ja zadaję pytanie:

Czy Radzie Miasta już całkowicie odpier... ? Cały urok biletu sieciowego polegał na tym że był na okaziciela.

Co prawda ja trochu podróżuję teraz na bilecie sieciowym siostry, ale i ten luxus chcą zabrać. A to świenie.Co prawda ja trochu podróżuję teraz na bilecie sieciowym siostry, ale i ten luxus chcą zabrać. A to świenie. pewnie nie tylko ty i stąd ta zmiana
ciepło sie zrobilo, takze zamiast MPK na nózkach lepiej :)
MPK juz zgłopialo i to dawno...
nie dosc ze bilety drogie to jeszcze atobusy jezdza jak nie powiem co
nieraz poł godziny nic nie jedzie a póżniej jada 3 o tej samej godzinie...


jeszcze kanary mpk i te wolanie o legitymacje

ciepło sie zrobilo, takze zamiast MPK na nózkach lepiej :) popieram, autobusy jeżdżą żadko, spóźnieja się albo ich całkowicie kursy są odwoływane, dlatego - pół godz i jestem w domqu bez ścisku i wdychania wyziewów innych ludzi :lol: :twisted:


ďťż
Wszelkie Prawa ZastrzeĹźone! Sweety Design by SZABLONY.maniak.pl.